Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 Traktör Park 3D

sponsorlu bağlantılar
Traktör Park 3D


Traktör Park 3D

3 boyutlu olarak hazırlanmış bir traktör park oyunu ile sizleri baş başa bırakacak olan gelişmiş bir yapım sizleri bekliyor! Eğer sizler de android işletim sistemli mobil araçlarda oyun oynamayı seviyorsanız Traktör Park 3D mutlaka sizde olmalı!

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirip oynayabileceğiniz Traktör Park 3D oyunumuz sizlere yeni ve heyecan verici bir park yapma deneyimi yaşatacak. 3D olarak hazırlanmış görseller ile sizlere kamyon ve traktör park deneyimi yaşatacak olan oyunumuzda hem bu araçların kullanma imkanını bulabilecek hem de onların parklarının nasıl yapılacağı konusunda bilgi sahibi olacaksınız.


Traktör Park 3D sahip olduğu muhteşem 3d grafik ile benzersiz bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayacak. Bu oyunda amacınız engellerden olabildiğince kaçınarak belirlenen yerlerde altınızda olan aracı park etmek olacaktır. Hassas sürüş biçimleri ve yönetim kontrolleri ile sizleri zorlamadan direk park etme modu ile baş başa bırakacak bu yapım sayesinde saatler hatta günlerce mobil aracınıza bağımlı bir şekilde dolaşacaksınız.

Uçak ve araba park oyunlarından sonra şimdi de traktör park oyunu ile karşımıza çıkan ekip bu işi de gerçeğe en yakın şekilde yaşamamız için uğraşmış diyebiliriz...


Bu ay: 920
Toplam : 7434
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
Traktör Park 3D QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(5 oy, 2.5 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.