Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 Kim Bilir

sponsorlu bağlantılar
Kim Bilir


Kim Bilir

Appstore’da indirilme rekorları kırmış, zekanızın sınırlarınız zorlayacak ve eğlenceyi sizlere en güzel şekilde hissettirecek olacan en kaliteli bilgi yarışması Kim Bilir sonunda Android telefonlar içinde  yayında!

Sizler bu oyun ile genel kültürünüzü konuşturacak ve arkadaşlarınızla birlikte yarışabileceksiniz. Kendini sürekli yenileyen ve güncelleyen, en güncel ve en önemli genel kültür bilgilerini sizler için toplayan ekip sayesinde benzersiz bir deneyim yaşayacaksınız. Hem de tamamen ücretsiz bir şekilde!

iOS kullanıcılarının neredeyse 2.000.000’u bulduğu ve Android sistemini kullanan kullanıcılarımızın da hızla arttığı Kim Bilir sizler için bir program ya da yarışma gibi değil, tam anlamıyla bir tutkuya dönüşecek. Yolda, okulda, işte her boş anınızda aklınız ona kayacak. Bu kadar geniş bir dataya sahip başka bir bilgi yarışmasına asla ulaşamayacak ve size sorulan soruların bir daha tekrar etmemesi ile de bilgilerinizi daha da arttırmanıza yardım ederek bağımlılık yaratacak.

Eğer en çok ben bilirim siyorsanız o zaman arkadaşlarınıza bunu ispatlamak için 90 saniyeniz olacak. Amacınız ise Kim Bilir oyunumuzun size yönelttiği soruları en kısa sürede doğru cevaplamak olacak. Eper arkadaşlarınız arasında en çok soruyu siz cevaplarsanız haftalık turnuvada zirveye yerleşecek ve kendinizi göstereceksiniz.

30.000 yeni soru ve dev datası ile sizlerin karşısına çıkan Kim Bilir oyunumuzda istediğiniz gibi Facebook arkadaşlarınızla yarışabilecek, madalyalar toplamaya çalışacak, size verilen jokerleri kullanacak ve her zaman zirvede olmaya çalışın!


Bu ay: 952
Toplam : 5612
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
Kim Bilir QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(2 oy, 3.5 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.