Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D

sponsorlu bağlantılar
Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D


Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D

Kamyon kullanmanın bir çok çeşidini gerek bilgisayarlarda gerek mobillerde denedik ama şimdi farklı bir tarz bizleri bekliyor. Hem de tamamen ücretsiz şekilde!


Android işletim sistemli mobil araçlar için özel olarak hazırlanmış olan Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D ile kamyonunuzu seçin ve başlayın yükleri taşımaya. Farklı bölümleri ve gelişmiş özellikleri ile gelen Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D ile hem eğleneceksiniz hem de macera içinde kamyon kullanma deneyimi yaşayacaksınız.

Oyunumuzun amacı kamyondaki yükleri size verilen zaman içerisinde dikkatli bir şekilde düşürmeden bitiş noktasına ulaştırmaktırmak olacak. Hem çok hızlı olmalı hem de dikkatle gideceğiniz yere varmalısınız.

Gerçek sürüş becerilerinizi test edecek olan Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D oyunumuz aynı zamanda Türkçe dil desteği ile de kendinizi geliştirmenizi sağlayacak. Ayrıca kamyonun arkasına en fazla 13 karekterlik bir kelime yazma özeliği de bulunan Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D tam bir Türk oyunu diyebiliriz!

Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D Oyunumuzun Genel Özellikleri:

  • - Kaliteli 3D grafikler
  • - Farklı araziler
  • - Gerçek bir sürüş deneyimi
  • - Farklı kamera açıları
  • - Basiten zora doğru level sistemi
  • - Kamyonun arkasına yazı yazma özeliği

Bu ay: 1555
Toplam : 14089
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
Kamyonla Yük Taşıma Oyunu 3D QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(6 oy, 5 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.