Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 ZENONIA 5

sponsorlu bağlantılar
ZENONIA 5


ZENONIA 5 (Savaş ve Operasyon Oyunu)

Dünya çapında en çok indirilen ve 25 ülkede 1. RPG oyunu olarak kabul edilen ZENONIA 5 ile son derece gerçekçi bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Eğer Cevabınız evet ise o zaman hemen oyunumuzu indirin ve ne kadar iyi olduğunuzu gösterin.

Uzun zaman önce başlayan büyük bir savaşta insanlığa barış ve huzur geri getirmek için mücadele edeceğiniz oyunumuzda savaşın üzerinden yıllar geçtikçe durulma olacağına daha çok açgözlülük ve bencillik insanın kalbini bozmaktadır. Elit zengin yoksul ve büyük karanlık krallıkta gerçek bir savaşa girecek ve kendinizi göstereceksiniz.

Son derece kaliteli HD grafikler ile hazırlanmış olan ZENONIA 5 oyunumuz manga tarzı içeriği ile sizleri kendine hayran bırakacak. Sezgisel Visseral Savaş sisteminde refleksleriniz ve reaksiyonlarınız ne kadar hızlı olursa o kadar ileri gitme imkanına sahip olacaksınız.

4 farklı ırktan istediğinizi seçip ilerleyebileceğiniz ZENONIA 5 oyunumuzda kolaydan zora doğru giden görevlerinizi yerine getirmeye çalışacaksınız. Aralıksız bir savaş mücadelesi ile sizleri deneyecek olan oyunumuzda değişik dünyalarda yaşanacak olan savaşlarda kendinizi göstermenin tam zamanı!


Bu ay: 608
Toplam : 2195
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : IOS
ZENONIA 5 QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
Iphone (0 oy, 0 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.