Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 AVP: Evolution

sponsorlu bağlantılar
AVP: Evolution


AVP: Evolution

2013’ün en iyi mobil oyunu ödülünü almaya hak kazanmış olan, harika bir mücadele ile sizleri baş başa bırakmaktan gurur duyarız! İşte kendinizi gösterebileceğiniz, büyük savaşların yaşanacağı AVP: Evolution sizlerin karşısında...


AVP: Evolution oyunumuzda sizler evrendeki en ölümcül yaratıklarla telefonunuz veya tabletleriniz aracılığı ile ilk kez karşı karşıya geleceksiniz. Angry Mob Games tarafından özenle geliştirilmiş sistemi ile dünyamızdan çok uzakta olan bir gezegende, Predator klanları arasında yaşanan kan davası yüzünden çıkan savaşları birebir yaşayacaksınız.


Bu savaş ile ortaya çıkan öfke devam ediyor. Jungle Hunter Klan’ını ortadan kaldırmak için son bir girişim yapacak olan Süper Predators beklenmedik ve acımasız bir türle karşı karşıya kalır.Yabancı olduğu ve son derece güçlü  yeteneklere sahip olan bu canavarlara karşı mücadele tahmin ettiğinden daha zor geçecektir.
 

Son derece gerçekçi grafikleri ve ses efektleri ile sizleri karşısına alacak olan AVP: Evolution oyunu iOS araçlarınızda oynayabileceğiniz en iyi hikaye diyebiliriz. Ücretli olmasına rağmen vereceğimiz her kuruşa değecek olan hatta o kadar düşük bir ücretle karşımıza çıkmasına şaşıracağımız oyunlardan biri hatta teki...


Eğer sizler de benzer hikayelerden sıkıldınız ve kendinizi göstermek istiyorsanız hemen AVP: Evolution oyunumuzu indirin ve maceraya hemen katılın!


Bu ay: 788
Toplam : 1708
Lisans : Kısıtlı Kullanım - $1.29
İşletim Sist. : IOS
AVP: Evolution QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
Iphone (0 oy, 0 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.