Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 Frozen Free Fall

sponsorlu bağlantılar
Frozen Free Fall


Frozen Free Fall

Disney’in yeni animasyon filmi olan Frozen’dan esinlenerek hazırlanmış olan bu yapımda sizler Arendelle Krallığı’nda destansı bir bulmaca deneyimi yaşayacaksınız. Eşleştirme ve yok etme tarzında bulmacalar ile sizlerin karşısına gelecek olan Frozen Free Fall için hazır olun !

Anna veya Elsa karakterlerinden birini seçerek yolunuza devam edeceğiniz Frozen Free Fall’de ücretsiz 90 buzlu bulmacanın, slaytın ve maç için bir yolculuğa çıkacaksınız. Ayrıca diğer karakterleri de seçme şansına sahip olacaksınız.

Birbirinden heyecan verici 3 farklı mod ile karşınıza çıkacak olan Frozen Free Fall aynı zamanda ekstra zorlu hedefleri ile 3 veya daha fazla sistemde sizleri misafir edecek. Renkli buz kristallerini yan yana getirip sonra onları patlatmaya çalışacağınız oyunda ne kadar çok taş getirirseniz o kadar çok puan kazanacaksınız.

Yolculuğa ile olarak Elsa ve Anna başlayın. Hikaye izleyin ve Hans ve Pabbie gibi hatta daha fazla karakter ile oynama şansını da elde edin. Kristallerin bütün bir satırda yukarı – aşağı olarak dizin ve patlatın!

Google Play üzerinden en çok indirilen oyunlar arasında hızlıca yerini almayı başarmış olan Frozen Free Fall sayesinde büyük küçük herkes çok gerçekçi bir deneyim yaşayacak.


Bu ay: 1992
Toplam : 3967
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
Frozen Free Fall QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(2 oy, 3 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.