Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 FRONTLINE COMMANDO

sponsorlu bağlantılar
FRONTLINE COMMANDO


FRONTLINE COMMANDO

Gerçek bir komando olmaya hazır mısın? O zaman hemen Android işletim sistemli mobil aracınız al ve bu oyunu tamamen ücretsiz bir şekilde indir.

FRONTLINE COMMANDO oyunumuzda sizler son derece acımasız bir diktatöre karşı direnme halinde olan asker grubunu yöneten iyi bir komutan olacaksınız. Düşman kuvvetlerine karşı gerçekçi bir mücadele vermeniz gereken bu oyunumuzda silahınızı elinize alacaksınız ve bir daha ardınıza bile bakmadan gerçek bir maceraya ortak oalcaksınız.

Savaşları adeta iliklerinize kadar hissedebileceğiniz oyunumuzda çarpıcı konsol deneyimi yaşayacaksınız. Son derece kaliteli görseller , hassas kontrolleri , gelişmiş fizik ile nihai 3rd person shooter sistemi ile hazırlanmış oyunumuzda kendinizi gösterin. Savaşın sıcağında atlamak ve sınırlamak için Android cihazı elinizden hiç bırakmayın!

Birbirinden ölümcül görevlerle kendinizi göstermeniz gereken bu oyunda helikopter , cip ve ağır savunma araçlarını kullanacaksınız. Bunun yanında düşman üslerini yok edeceksiniz. Saldırı tüfeği , keskin nişancı tüfekleri , av tüfeği , roketatar , med kitleri , zırh ve daha bir topçu ile cephelerde kendinizi gösterin!

FRONTLINE COMMANDO oyunumuz ile adeta bir film gibi geçecek oyun deneyiminde kendinizi göstermek için harika bir mücadele içinde kendinizi göstereceksiniz.


Bu ay: 786
Toplam : 5404
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
FRONTLINE COMMANDO QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(4 oy, 2 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.