Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 Flappy Bird

sponsorlu bağlantılar
Flappy Bird


Flappy Bird

Bir anda patladı ve herkesi etkisi altına almayı başardı. Birbirinden güzel mobil oyunlar içinde bu görüntü kalitesi olmayan oyun neden tuttu anlamadım derken oyunu indirdim ve bende neden olduğunu anladım. Bu oyunu indirmeden önce uyarmamız gerekiyor. Çünkü bu oyun bağımlılık yapıyor.

Birbirinden güzel mobil oyunlar içinde birden bire patlayan ve sosyal medya da da adından sık sık bahsettirmeyi başaran Flappy Bird oyunumuzda sizler uçma konusunda çok da iyi olmayan bir kuşu yönlendireceksiniz. Engellere takılmadan yolunuza devam etmek için kanatlarınızı çırpın ve olabildiğince uzak mesafeye gidin.

Son zamanların en çok konuşulan oyunu ve en çok indirilen yapımı Flappy Bird sayesinde sizler hem çok eğleneceksiniz hem de çok stres yaşayacaksınız. Çünkü bu oyunda son derece farklı bir macera içinde olacaksınız.

Flappy Bird oyunumuzda uçmak için kanatlarını çırpmak için ekrana dokunmanız yeterli olacak. Karşınıza çıkan borulardan kaçınmanız gerekecek. Eğer ki birine çarparsanız o zaman  işiniz bitiyor. 4 madalya almak denemelere katılacağınız bu oyunda (çok zor) Bronz, Gümüş, Altın (sert), Platin madalyaların peşine düşün.

Bu oyun çok gelişmiş grafiklere sahip değil ama bu oyunların aksine daha kaliteli ve harika bir senaryoya sahip. Sizleri kendine bağımlı hale getirecek oyun için hazır mısınız?


Bu ay: 1468
Toplam : 9516
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
Flappy Bird QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(4 oy, 3.5 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.