Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 Dr. Driving

sponsorlu bağlantılar
Dr. Driving


Dr. Driving

Ben yolların ve arabaların doktoruyum, benden daha iyisi bulunmaz diyorsanız size bunu ispatlamanıza yardım edecek olan tamamen ücretsiz Android oynu Dr. Driving korkusuz sürücülerini bekliyor!

Dr. Driving oyunumuzda sizler araba kullanıcak, trafik kurallarına uyarak size verilen haritada ilerleyecek, park edecek ve ne kadar usta bir şöför olduğunuzu kanıtlayacaksınız. Deli gibi bir eğlenceyi sizlere gerçeğe en yakın şekilde sunacak olan Dr. Driving oyunumuzda Android işletim sistemli mobil aracınızı alın elinize, seçin arabanızı ve hemen ardından başlayın büyük bir mücadele vermeye.

Çeşitli zorluklara sahip olan Dr. Driving oyunumuzda kimi zaman çok kalabalık bir trafikte kimi zaman zorlu yollarda kimi zaman da zorlu hava şartlarında arabaya ne kadar hakim olduğunuzu gösterecek ve kendinizi kanıtlayacaksınız.

Reklam olmadan ve herhangi bir kısıtlama getirmeden sizlere gerçek bir araba kullanma deneyimi sunacak olan oyunumuzun girişinde sizlere 100 altın verilecek ve sizler yolda ilerledikçe bu altınları yükseltmeye çalışacaksınız. Yeterli sayılara sahip olduğunuz zaman da arabanızı modifiye edebileceksiniz.

Facebook ve Google Oyun ile uyumlu bir şekilde çalışan Dr. Driving oyunumuzda isterseniz tek başınıza isterseniz de arkadaşlarınızla  beraber bu oyuna ortak olabileceksiniz.


Bu ay: 14380
Toplam : 55699
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
Dr. Driving QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(34 oy, 3.5 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.