Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 DEER HUNTER 2014

sponsorlu bağlantılar
DEER HUNTER 2014


DEER HUNTER 2014

Andorid kullanıcılarını bekleyen harika bir avcılık oyunu hemde tamamen ücretsiz! DEER HUNTER 2014 oyunu ile ormanlarda gezinin, pusuya yatın ve hemen ardından geyikleri bir bir avlamaya başlayın!

DEER HUNTER 2014 oyunumuz android işletim sistemli araçlar için hazırlanmış en görsel ve çarpıcı FPS av simülatörü oyunlarından biridir. Dünyanın en egzotik hayvanlarını avlamak için Kuzey Amerika'nın Pasifik Kuzeybatı’sında olan ormanlara gidecek, destansı  bir yolculukta Orta Afrika Savannah’a varan yolculukla avcılık deneyimibi gerçeğe en yakın şekilde yaşayacaksınız.

Bundan önceki oyunlarının aksine bu sefet takım çalışmasının önemine vurgu yapan DEER HUNTER 2014 sizlere küresel işbirliği zorluklarının yanı sıra arkadaşlarınızla birlikte bu sorunları aşma yolunda bazı taktikler verecek. Avcılık hedeflerinizi tamamlamak ve ödülleri toplamak için birlikte çalışarak harika bir yolculuğa çıkacaksınız.

100'den fazla hayvan türü ile dolu farklı ortamlarda kendinizi avcılık konusunda deneyeceğiniz DEER HUNTER 2014 oyununda sizler ayı, kurt, ve çitalar gibi yırtıcı saldırganlara da dikkat ederek geyikleri avlamak için mücadele vereceksiniz.

Maksimum ateş gücüne sahip silahlar ile kolaydan zora doğru giden görevlerinizi bir bir tamamlamanız gereken bu oyunda tamamen ücretsiz bir şekilde bütün bölümleri oynama şansına sahip olacaksınız. Gerçeğe en yakın avcılık simülatörü olarak karşımızda çıkan bu oyunda kendinizi göstermeye hazır mısınız?


Bu ay: 5356
Toplam : 54728
Lisans : Ücretsiz
İşletim Sist. : Android
DEER HUNTER 2014 QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(40 oy, 4.5 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.