Mobil Oyun İndir Mobil Oyun indir

<a href="http://www.game-advertising-online.com/" target=_blank>Game Advertising Online</a><br> banner requires iframes

 101 Yüzbir Okey Plus

sponsorlu bağlantılar
101 Yüzbir Okey Plus


101 Yüzbir Okey Plus (101 okey oyunu)

Facebook'ta 1.000.000'dan fazla kişi bu oyunda! İşte şimdi sizlerde eğer android işletim sistemli bir mobil araca sahipseniz hemen oyunumuzu indirin ve 101 YüzBir Okey Plus’un tadını istediğiniz gibi çıkarın.

3G, Edge veya Wi-Fi üzerinden online olarak oynayabileceğiniz 101 Yüzbir Okey Plus oyunumuzda ister arkadaşlarınızla isterseniz de 1.000.000 ‘dan fazla Facebook kullanıcısına karşı mücadele edebileceksiniz.

101 Yüzbir Okey Plus oyunumuzla online olan arkadaşlarınızın listesini istediğiniz gibi görüp tek tıkla masalarına katılabilerek sohbet eşliğinde eğlenceli bir şekilde oyunun tadını çıkartabilirsiniz. Sohbet ederek sosyal çevrenizi de genişletebileceğiniz yapımda Facebook hesabının dışında misafir olarak da girip oynayabileceksiniz.

Gelişmiş grafikleri ve ses efektleri ile birlikte gelecek olan oyunumuzda sizler çeşitli zorluk aşamalarında istediğiniz gibi gerçek rakipler ile 101 okey oynayabileceksiniz. Anında sohbetin de tadını çıkartabileceğiniz oyunumuzda hem arkadaş çevreniz genişlerken hem de eğlenceli saatler geçirebileceksiniz.


Bu ay: 10505
Toplam : 22930
Lisans :
İşletim Sist. : Android
101 Yüzbir Okey Plus QR Kodu

sponsorlu bağlantılar

Sitemizdeki tüm oyunları Demo tek link olarak resimlerine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyunlar çoğunlukla üreticilerin sitelerinden sunulmaktadır bu sebeple güvenlidir. Oyunindir.gen.tr olarak oyunları kurmadan önce önlem amacıyla antivirüs taramasından geçiriniz.

Ziyaretçi oyu:
(7 oy, 2 puan)
Üye oyu:
0 oy, 0/10
Yorumlarda kötü söz, küfür yazanlar engellenecektir.